Przedszkole nr 19 w Chorzowie - Witamy!

OVERVIEW

The domain przedszkole19chorzow.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have downloaded nine pages within the website przedszkole19chorzow.pl and found zero websites referencing przedszkole19chorzow.pl.

PRZEDSZKOLE19CHORZOW.PL TRAFFIC

The domain przedszkole19chorzow.pl has seen diverging levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole19chorzow.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole19chorzow.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole19chorzow.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE19CHORZOW.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE19CHORZOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole19chorzow.pl Mobile Screenshot of przedszkole19chorzow.pl Tablet Screenshot of przedszkole19chorzow.pl

PRZEDSZKOLE19CHORZOW.PL SERVER

We identified that the main page on przedszkole19chorzow.pl took two thousand nine hundred and sixty-five milliseconds to come up. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider przedszkole19chorzow.pl not secure.
94.124.9.11

We observed that this domain is implementing the Apache operating system.

Przedszkole nr 19 w Chorzowie - Witamy!

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain przedszkole19chorzow.pl states the following, "Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames."

SEE OTHER WEB SITES

Przedszkole nr 1 w Bieruniu

Uchwała - Opłaty za przedszkole. PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI Z PRZEDSZKOLA NR 1 W BIERUNIU. Procedura dotycząca bezpieczeństwa dzieci podczas ich pobytu w Przedszkolu nr1 w Bieruniu. Procedura korzystania z systemu ePrzedszkole. List Pani Minister Edukacji Narodowej.

Przedszkole nr 1 w Łańcucie

Przedszkole nr 1 w Łańcucie. Przedszkole Miejskie Nr 1 w Łańcucie posiada jeszcze wolne miejsca. Istnieje możliwość przyjęcia dzieci, które ukończyły 2,5 rok życia. Szczegółowe informacje u Dyrektora placówki.

szkolnastrona - Przedszkole nr 1 w Sobótce - Strona startowa -

Gdzie Państwo spędzili wakacje? Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. INFORMACJE DLA RODZICÓW! Praca przedszkola w czasie przerwy wakacyjnej. W miesiącu LIPCU dyżur pełni przedszkole. W SIERPNIU przedszkole przy ul.

O NAS - Nasze Przedszkole

Miłego wypoczynku, wielu niezapomnianych przeżyć i uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola. Dzieciom 6-letnim, które dnia 26 czerwca po raz ostatni przekroczyły progi naszej placówki życzymy od września samych sukcesów w szkole i wielu nowych, ciekawych doświadczeń! .